Firma WinRol – żaluzje Wrocław

Firma WinRol – żaluzje Wrocław
Nazwa przedsiębiorstwa:
Firma WinRol – żaluzje Wrocław
Kategoria:
Opis działalności:

Wrocławska firma Winrol zajmuje się pomiarami, doborem i doradztwem w zakresie rolet i żaluzji. Jej specjalizacją są zarówno osłony okien do domów mieszkalnych, jak i do biur, firm i wielkich galerii handlowych, którym zależy na reprezentacyjnym wyglądzie wnętrz. Winrol gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta, rzetelne pomiary okien i atrakcyjną wycenę, w połączeniu z najwyższą jakością oferowanych przez siebie rolet i żaluzji.

Żaluzje z firmy Winrol Wrocław fot.1

Asortyment firmy to m.in nowoczesne żaluzje aluminiowe, drewniane, zasłony, rolety rzymskie i klasyczne, szeroki wybór rolet dachowych i przybyszowych oraz piękne, oryginalne żaluzje plisowane. Firma wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na polu dobierania rolet do wnętrz, cieszy się doskonałymi opiniami klientów i szybko realizuje zamówienia.

Żaluzje z firmy Winrol Wrocław fot.2

W ramach swoich działań zapewnia też dwa lata pełnej gwarancji zarówno na montaż rolet oraz żaluzji, jak i na same produkty. Na spotkanie z doradcą można umówić się telefonicznie lub wypełniając formularz na stronie internetowej.

WinRol Rolety i Żaluzje

Strona firmowa:
Telefon:
506276482
Siedziba:
żaluzje wrocław
NIP:
8982119415
REGON:
022023461
  • Firma WinRol – żaluzje Wrocław
  • Firma WinRol – żaluzje Wrocław