Consultrix – firma BHP Wrocław

Consultrix – firma BHP Wrocław
Nazwa przedsiębiorstwa:
Consultrix – firma BHP Wrocław
Kategoria:
Opis działalności:

Prowadzicie Państwo przedsiębiorstwo i szukacie kogoś, kto ma w swojej ofercie kompleksową obsługę z zakresu ochrony pracy, szkolenia BHP a także obsługę kursów kwalifikacyjnych? Centrum Obsługi Biznesu Consultrix z pewnością spełni te wymagania. Jesteśmy firmą, która na rynku istnieje od roku 1998 i obejmujemy swoim zasięgiem obszar całej Polski, a w szczególności Dolny Śląsk.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa we wszystkich aspektach pracy, poczynając od edukacji a na budownictwie przemysłowym kończąc. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksową obsługę BHP we wszystkich branżach, stały nadzór BHP na budowach oraz sporządzenie dokumentacji BHP i ppoż. Prowadzimy również szkolenia BHP dla wszystkich grup pracowniczych, szkolenia wysokościowe a także audyty BHP.W naszej ofercie jest też szkolenie e-learning co jest domeną naszej działalności.

Dzięki temu, że w firmie Consultrix są zatrudnieni wysokiej klasy specjaliści, gwarantujemy Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty prosimy o kontakt telefoniczny (71) 348 70 90 lub +48 501 672 605 czy też mailowy biuro@centrumobslugibiznesu.com Nasza firma znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Sewastopolskiej 2.

Consultrix Centrum Obsługi Biznesu

Strona firmowa:
Telefon:
713487090
Siedziba:
ul. Sewastopolska 2 51-203 Wrocław
NIP:
9111901774
REGON:
020368291
  • Consultrix – firma BHP Wrocław