Meble vintage z oferty Studia Mebli bowArte Wrocław

Meble vintage z oferty Studia Mebli bowArte Wrocław
Kategoria
Opis działalności

Czym byłby dom bez definiującej go, aranżacji jego wnętrza. Wnętrza z pasją skomponować możemy dzięki zasobom studia mebli bowArte. Propozycje jakimi są meble designerskie cieszą się powodzeniem u znanych i lubianych gwiazd show-biznesu, a kunsztowne meble zagościły nawet na okładkach gazet.

Meble vintage - bowArte Wrocław fot.1

Studio mebli bowArte w swoim sklepie oferuje wybór nietuzinkowych i oryginalnych sof i narożników, łóżek, krzeseł czy stolików. W ofercie znajdziemy również różne propozycje dodatków, takich jak lampy i ozdoby. Salon słynie ze wzbogacenia rynku designerskiego w meble industrialne oraz meble vintage. Styl vintage stanowi bardzo ciekawą ofertę, skierowaną do wszystkich klientów doceniających odnowioną klasykę. Fotele po renowacji z salonu bowArte to niezwykłe okazy upiększające wyjątkowo stylowe wnętrza.

Meble vintage - bowArte Wrocław fot.2

Wrocławska firma podejmuje pracę z projektantami wnętrz oraz biurami architektonicznymi w całym kraju. Ciekawe projekty i zaangażowanie stały się domeną salonu mebli bowArte, a wnętrza mówią same za siebie.

Studio Mebli bowArte

Strona firmowa
Telefon
505036535
Siedziba
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
NIP
5531630558
REGON
383084129
  • Meble vintage z oferty Studia Mebli bowArte Wrocław
  • Meble vintage z oferty Studia Mebli bowArte Wrocław