Firma Meble Drzazga – meble kuchenne na wymiar Wrocław

Firma Meble Drzazga – meble kuchenne na wymiar Wrocław
Kategoria
Opis działalności

Meble to niezbędne wyposażenie domów, mieszkach czy biur. Przy ich wyborze ważne jest także branie pod uwagę ich wyglądu i praktycznego zastosowania. W tym pomoże wrocławska firma Drzazga specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu mebli.

Meble kuchenne Wrocław fot.1

Widok szafy, biurka, garderoby czy zabudowy wykonanej profesjonalnie i na wymiar zawsze cieszy. Radość sprawiają również ich użyteczne funkcje. Te dwie cechy, wizualną i praktyczną, od kilku już dekad łączy Drzazga, oferując najwyższej jakości meble.

Meble kuchenne Wrocław fot.2

Wyspecjalizowany zespół firmy służy klientom cennymi poradami oraz zapewnia indywidualne podejście do każdego zamówienia. Dzięki takiej współpracy efekt w postaci mebli jest zawsze zachwycający dla obu stron. Klienci dostają idealny produkt a firma satysfakcję z jego dostarczenia i zadowolenia nabywców.

Meble kuchenne Wrocław fot.3

Niezależnie od tego, czy potrzebne są meble biurowe i łazienkowe, czy też kuchenne na wymiar, szafy i garderoby to Drzazga wywiąże się ze swojego zadania celująco. Jeśli szukasz mebli, które spełnią Twoje oczekiwania, to znajdziesz je właśnie tutaj. Drzazga realizuje zlecenia na terenie całego kraju i Unii Europejskiej. Zaufaj firmie, dla której najważniejszy jest klient!

Strona firmowa
Telefon
606827777
Siedziba
ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław
NIP
7471695643
REGON
022084741
  • Firma Meble Drzazga – meble kuchenne na wymiar Wrocław
  • Firma Meble Drzazga – meble kuchenne na wymiar Wrocław
  • Firma Meble Drzazga – meble kuchenne na wymiar Wrocław