IT Excellence – Symfonia Finanse i Księgowość dla dla biur wyceny nieruchomości

IT Excellence – Symfonia Finanse i Księgowość dla dla biur wyceny nieruchomości
Kategoria
Opis działalności

IT Exellence Sp. z o.o. to firma zajmująca się głównie dostarczeniem oprogramowania Enterprise Resource Planning (ERP), stanowiącego informatyczne wspomaganie zarządzania. Nasz zespół stanowi idealne połączenie doświadczenia ze świeżym spojrzeniem na dany problem. Zatrudniamy jedynie najlepszych fachowców w swojej branży, dzięki czemu świadczone przez nas usługi są na jak najwyższym poziomie. Odkąd działamy na rynku, bezustannie stawiamy na rozwór, przez co zaufało nam już wiele firm. Aktualnie główna siedzimy IT Exellence znajduje się w Warszawie, przy czym posiadamy jeszcze oddziały we Wrocławiu, Bydgoszczy i Łodzi.

Zastosowanie systemu ERP pozwala na zoptymalizowanie procesów zachodzących w firmie dzięki wykorzystaniu ujednoliconej bazy danych. W ofercie naszej firmy klienci znajdą zarówno klasyczne systemy, takie jak Symfonia i Microsoft, ale również nasz autorski projekt ITE Workflow. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, by sprostać wymaganiom najbardziej wymagających kontrahentów, służąc pomocą na każdym etapie współpracy.

Poza samym dostarczaniem oprogramowania, zajmujemy się również usługami serwisowymi, przeprowadzaniem analizy biznesowej, tworzeniem innych rozwiązań IT opartych o konkretne potrzeby danego zleceniodawcy, a także wsparciem w zakresie metodyk wdrożeniowych. Zespół naszych ekspertów indywidualnie rozpatrzy wszelkie potrzeby danej firmy i dostosuje do nich oferowane przez nas rozwiązania.

IT Excellence Wrocław Sp. z o.o.

Telefon
717403944
Siedziba
ul. Poświęcka 17/8 51-128 Wrocław
NIP
1182126746
REGON
364953672
  • IT Excellence – Symfonia Finanse i Księgowość dla dla biur wyceny nieruchomości