Tespol Sp. z o.o. – profesjonalna cyfrowa aparatura pomiarowa

Tespol Sp. z o.o. – profesjonalna cyfrowa aparatura pomiarowa
Kategoria
Opis działalności

Mamy wiele lat doświadczenia na polskim rynku w zakresie urządzeń pomiarowych i radiokomunikacyjnych. Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce z zakresu wyżej wymienionych czynności. Jeśli potrzebujesz dobrze zorganizowaną i przede wszystkim w pełni profesjonalną usługę z zakresu pomiarów, to koniecznie musisz bliżej poznać naszą firmę. Jesteśmy gronem profesjonalistów, którzy na urządzeniach pomiarowych znają się jak nikt inny.

Cyfrowa aparatura pomiarowa

Cyfrowa aparatura pomiarowa z oferty spółki Tespol fot.1

Gwarantujemy, że nasze urządzenia SA w pełni profesjonalne i dobrze wykonają dla Ciebie pracę. Te najnowsze technologie nie mają przed nami żadnych tajemnic. Jesteśmy pewni, że korzystając z naszych urządzeń będziecie w pełni usatysfakcjonowani efektem końcowym.

Cyfrowa aparatura pomiarowa

Cyfrowa aparatura pomiarowa z oferty spółki Tespol fot.2

Wysokiej jakości urządzenia pomiarowe są teraz w zasięgu Twoich rąk. Nie zwlekaj, już teraz skorzystaj z naszych usług i ciesz się wysoką jakości za niską cenę. Konkurencyjne ceny to bez wątpienia jedna z tych rzeczy, które wyróżniają nas z tłumu. Jesteśmy pewni, że będziesz w pełni zadowolony z naszych urządzeń i ich pracy.

Tespol Sp. z o.o.

Strona firmowa
Telefon
717836360
Siedziba
ul. Klecińska 125 54-413 Wrocław
NIP
8992410135
REGON
930513685
  • Tespol Sp. z o.o. – profesjonalna cyfrowa aparatura pomiarowa
  • Tespol Sp. z o.o. – profesjonalna cyfrowa aparatura pomiarowa