Rolety antywłamaniowe – oferta firmy Profi-Rol

Rolety antywłamaniowe – oferta firmy Profi-Rol
Kategoria
Opis działalności

Profi-Rol to wrocławska firma specjalizująca się w sprzedaży oraz montowaniu rolet. Zatrudniani przez nich specjaliści realizują zlecenia dla klientów prywatnych, przedsiębiorców oraz instytucji państwowych. Dzięki nim wybrane wnętrza stają się atrakcyjniejsze wizualnie i bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu.

rolety antywłamaniowe Wrocław

Rolety antywłamaniowe z oferty firmy Profi-Rol Wrocław

Profil-Rol sprzedaje rolety zewnętrzne stanowiące skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Są to produkty cechujące się wysoką wytrzymałością oraz nowoczesnym designem. Rolety antywłamaniowe zniechęcają potencjalnych złodziei oraz osoby dopuszczające się aktów wandalizmu.

Ponadto w ofercie firmy znajdują się żaluzje pionowe stanowiące idealne rozwiązanie dla modernistycznych wnętrz o minimalistycznym charakterze. Ich montaż ułatwi uzyskiwanie efektu pełnego zaciemnienia, a także pozwoli na regulowanie ilości światła dostającej się do pomieszczenia. W razie wątpliwości co do wyboru odpowiednich osłon na okna pracownicy firmy służą pomocą w dobrze tych najodpowiedniejszych.

Profi-Rol Sebastian Sieczka

Strona firmowa
Telefon
796182155
Siedziba
ul. Głogowska 24/18 53-621 Wrocław
NIP
8971670032
REGON
021819057
  • Rolety antywłamaniowe – oferta firmy Profi-Rol